درب ضد سرقت با تخفیف 30%- ارزان ترین قیمت خرید درب ضد سرقت ترک اصل در مشهد توسط شرکت هماوین ارائه می شود. هماوین سالهاست که با کیفیتترین و ارزانترین قیمت انواع درب ضد سرقت ترک و غیر ترک در شهر را با ضمانت کیفیت و ضمانت قیمت تقدیم مشتریان عزیز می نماید.

درب ضد سرقت ترک اصل را چطور تشخیص بدهیم؟


ارزان ترین قیمت خرید درب ضد سرقت ترک اصل در مشهد توسط شرکت هماوین ارائه می شود. هماوین سالهاست که با کیفیتترین و ارزانترین قیمت انواع درب ضد سرقت ترک و غیر ترک در شهر را با ضمانت کیفیت و ضمانت قیمت تقدیم مشتریان عزیز می نماید.
درب ضد سرقت به سه گروه مختلف تقسیم می شوند. از جمله انها درب های ضد سرقت ایرانی درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ترک می باشد. در این بین کیفیت درب ضد سرقت ترک بسیار بالا بوده و همواره طرفداران خاص و ویژه خود را دارند.
اما بسیار مهم است که اگر قصد خرید درب ضد سرقت ترک را دارید دقت نمایید که درب ضد سرقت ترک اصل بخرید و جنسهای مشابه و بی کیفیت چینی به جای درب ترک دریافت ننمایید. در این مقاله به اختصار ویژگی های درب ضد سرقت ترک را بیان می کنیم.
از نظر شکل ظاهری درب های ضد سرقت ترک اصل قابل تشخیص هستند به این نحو که فاصله بین سطح درب و لبه چارچوب در این محصول قابل توجه و قابل تشخیص است.
همچنین لولای درب ضد سرقت ترک اصل را می توان از داخل به خوبی دید و این لولا ها قابلیت چرخش کامل و نیم دایره ای را دارند و از این جهت می توان این درب ها را تشخیص داد. هر درب ضد سرقت ترک اصل از چهار لولا سود می برد.
این لولا ها همگی قابلیت تنظیم دارند و این امر استفاده از انها را بسیار راحت و دلپذیر خواهد کرد.
همچنین رویه این درب ها نیز معمولا از ام دی اف با روکش های پی وی سی و یا روکش طبیعی چوب ساخته شده است. اما ابعادی که در چارچوب این نوع درب به کار رفته نیز اغلب 115*215 بوده و عرض مفید آن نیز برای حمل بار یا عبور فرد در حدود یک متر می باشد.
اما اگر بخواهید بدانید که ضخامت ورقی که برای ساخت درب های ضد سرقت ترک به کار رفته چقدر است باید گفت این عدد بین 0.9 تا 1.4 متغیر بوده اما در بیشتر موارد از ضخامت یک میلیمتری استفاده شده است که با توجه به کیفیت چوب ان ضخامتی مطلوب قلمداد می شود.
اما دستگیره و قفلهای زیبایی که در درب های ضد سرقت ترک اصل استفاده شده است از هشت زبانه متحرک و ثابت سود برده می شود. این زبانه ها در هنگام چرخیدن کلید داخل قفل از دو جهت مختلف وارد چارچوب می شوند و ایمنی بیشتری را دارا هستند.
هر یک از دربهای ضد سرقت ترک که توسط شرکت هماوین ارائه می گردند از هشت عدد کلید کامیپیوتری سود می برند که از این بین پنج کلید برای استفاده کننده در نظر گرفته شده است و سه کلید نیز را کلید کارگری می نامند. این کلیدها تنها برای این در نظر گرفته شده است که در هنگام ساخت و ساز کارگران از ان استفاده کنند و پنج کیلد دیگر دست نخورده برای ساکن آپارتمان در نظر گرفته شوند.
اما باید دانست که کیفیت چارچوب درب نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. درب های ضد سرقت ترک اصل معمولا از چارچوبهایی استفاده می کنند که هفده سانتیمتر ضخامت دارند و قطر ورق مورد استفاده در تولید انها 1.4 میلیمتر ضخامت دارند.
پیشنهاد می شود جهت خرید درب ضد سرقت دقت بسیاری به خرج دهید تا اولا این محصول با کیفیت را اصل و درجه یک خریداری کنید و در ثانی این محصول را به کمترین قیمت خریداری نمایید.
هماوین ضمن تضمین کیفیت دربهای ضد سرقت ترک خود از اصالت آن نیز به شما اطمینان می دهد. همچنین قیمت این محصول نیز با توجه به واردات مستقیم هماوین از ترکیه تضمین شده است. و به شما اطمینان داده می شود که امکان ندارد که این محصول با این کیفیت و قیمت در هیچ جای مشهد یافت نشود.
شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مدیریت فروش هماوین جناب مهندس پهلوان به شماره 09155742124 تماس حاصل فرمایید.