درب ضد سرقت با تخفیف 30%- هماوین یکی از بهترین برندهای ارائه دهنده انواع درب آپارتمانی چوب در مشهد به شمار می رود که توانسته است با ارائه ارزانترین قیمتهای درب آپارتمانی چوب مشتریان خود را از سراسر مشهد و استان خراسان راضی و خشنود سازد.

ارزانترین درب آپارتمانی چوب در مشهد با دوام بالا


هماوین یکی از بهترین برندهای ارائه دهنده انواع درب آپارتمانی چوب در مشهد به شمار می رود که توانسته است با ارائه ارزانترین قیمتهای درب آپارتمانی چوب مشتریان خود را از سراسر مشهد و استان خراسان راضی و خشنود سازد.
درب آپارتمانی ضد سرقت چوبی امروزه یکی از محبوبترین و پر کاربردترین دربهایی است که در منازل مسکونی و بلکه ساختمانهای اداری مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی های متعدد این درب ها سبب شده است که استفاده از انها روز به روز افزایش یابد.
درب آپارتمانی ضد سرقت چوب البته انواع و برندهای مختلفی دارد. به همین ترتیب کیفیت این دربها نیز دارای مراتب مختلفی می باشد که هنگام خرید می بایست توجه نمود که به بهانه قیمت پایینتردرب تغلبی و غیر اصل بجای درب اصلی خریداری نگردد.
در بازار ایران انواع درب های آپارتمانی ضد سرقتی که معمولا به مشتری ارئه می شوند شامل سه دسته اساسی هستند. دسته نخست درب های ضد سرقت ترک با کیفیت و محبوبیت بیشتر و دسته دوم دربهای آپارتمانی ایرانی با کیفیت های مختلف می باشند.
اما انواع مختلفی از دربهای ضد سرقت ایرانی در بازار موجود است که با تنوع قیمتی و کیفی فراوان موجب سردرگمی مشتری می گردند. هماوین به شما توصیه می کند که با برنامه و هدفمند وارد بازار شوید و درب مورد نیاز خود را تهیه نمایید.
سومین دسته بزرگ دربهای ضد سرقت در بازار را درب های چینی تشکیل می دهند.
همانطور که در خصوص انواع کالای دیگر چینی نیز مشاهده می کنیم این محصولات می توانند از برندهای مختلف چینی باشند که هر یک کیفیت مخصوص به خود را دارد. برخی برندهای چینی با کیفیت و قابل رقابت با نمونه های اروپایی هستند.
این در حالی است که اغلب برندهای چنینی تنها در راستای کاهش قیمت های خود حرکت نموده و کیفیت چندان مناسبی ندارند. اما با این وجود دربهای ضد سرقت چینی با توجه به قیمت و کیفیت متناسب با قیمتشان اغلب در بین مردم طرفداران خاص خود را دارند.
از جمله مواردی که در خرید درب ضد سرقت آپارتمانی چوب باید مد نظر قرار گیرد ضخامت ورق به کار رفته در بدنه درب می باشد. هر چه چوبی که بدین منظور به کار می رود مرغوبتر باشد و ضخامت بیشتری داشته باشد دوام درب بالاتر خواهد رفت.
از دیگر فاکتورها یک لنگه یا دو لنگه بودن درب است که با توجه به عرض درب ورودی ساختمان شما انتخاب می گردد.
همچنین می بایست به رویه درب نیز توجه خاصی داشته باشید. بسیاری از رویه های بی کیفیت با اینکه در ابتدا ظاهری زیبا و شکیل دارند اما به مرور زمان خیلی زود رنگ خود را از دست می دهند و یا حتی دچار پوسیدگی و معایب ظاهری مختلف می شوند.
از دیگر فاکتورهایی که در خرید درب می بایست بسیار مورد توجه قرار گیرد قفل ضد سرقت ان است. قفلها با زبانه های متعدد می توانند از چند جهت مختلف درب را قفل نموده و عملا سبب شوند تا امنیت درب و متعاقب آن ساختمان شما افزایش یابد.
اگر گمان می کنید تخصص کافی در انتخاب درب آپارتمانی ضد سرقت ندارید به شما پیشنهاد می کنیم از همفکری کارشناسان هماوین استفاده نمایید. مدیریت هماوین بر اساس اصل مشتری مداری مشاوره رایگان را در امر انتخاب درب به مشتریان عزیز خود تقدیم می نمایید.
بدین منظور می توانید با یکی از شماره های روابط عمومی هماوین مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.
تضمین قیمت و تضمین کیفیت از دیگر ویژگی های هماوین می باشد که این شرکت را نسبت به دیگر فروشندگان دربهای آپارتمانی ضد سرقت محبوبتر و مورد اعتماد تر ساخته است. هماوین اصالت دربهای خود را و همچنین قیمت این محصولات را تضمین می کند.