حمل بار و خرده بار با تخفیف 30%- هماوین یکی از قدیمی ترین شرکتهای بازرگانی مشهد در زمینه محصولات مختلف از جمله درب اپارتمانی ضد سرقت و پنجره های دو جداره یو پی وی سی و پروفیلهای UPVC محسوب می شود که محصولات خود را با تخفیفات استثنایی به مشتریان خود ارائه می نماید..

درب آپارتمانی دو لنگه ارزان در مشهد در طرح های متنوع


هماوین یکی از قدیمی ترین شرکتهای بازرگانی مشهد در زمینه محصولات مختلف از جمله درب اپارتمانی ضد سرقت و پنجره های دو جداره یو پی وی سی و پروفیلهای UPVC محسوب می شود که محصولات خود را با تخفیفات استثنایی به مشتریان خود ارائه می نماید.
شرکت هماوین انواع دربهای آپارتمانی ضد سرقت در طرحهای مختلف و با کیفیتهای گوناگون را تقدیم مشتریان عزیز مشهدی می نماید که در این مقاله اشاره مختصری به این محصولات و علی الخصوص درب آپارتمانی دو لنگه خواهیم داشت.
درب اپارتمانی دو لنگه اغلب در مواقعی استفاده می شود که عرض درب از حد خاصی بیشتر باشد به گونه ای که اگر قرار باشد از درب آپارتمانی یک تکه استفاده شود درب مذکور سنگین شده و کیفیت و کارایی خود را تا اندازه زیادی در دراز مدت از دست خواهد داد.
از جمله مشکلاتی که در این مورد پیش می آید آسیب دیدن لولا ها می باشد چرا که با افزایش عرض درب گرانیگاه درب به فاصله دورتری از محور لولا ها منتقل می شود. این مسئله سبب خواهد شد که گشتاور به مراتب بیشتری بر لولا وارد آید.
پر واضح است که با این کار لولا آسیب دیده و مشکلاتی مانند سر و صدا زیاد و حتی خارج شدن از حالت تعادل را در پی دارد. لذا ضروری است که در مواقعی خاصی از درب های آپارتمانی دو لنگه استفاده شود تا از این مشکلات جلوگیری گردد.
هماوین با به خدمت گرفتن کارشناسان با تجربه و تحصیل کرده و همچین انتقال تجربیات چندین ساله مدیریت این شرکت به ایشان تیم توانمندی را فراهم نموده است که انواع مشاوره فنی را به مشتریان محصولات این شرکت ارائه می نمایند.
لازم به ذکر است که مشاوره فنی شما مشتری عزیز با این کارشناسان رایگان می باشد و شما می توانید با تماس با یکی از شماره های روابط عمومی مندرج در سایت هماوین از مشاوره رایگان ایشان در زمینه خرید محصولات این شرکت بهره مند گردید.
اما درب اپارتمانی دو لنگه از یک لنگه دائما متحرک که عملا درب اصلی ساختمان محسوب می گردد و یک لنگه دیگر تشکیل شده است که این لنگه می تواند ثابت و یا متحرک باشد. تجربه مدیریت هماوین نشان داده است که بهتر است از لنگه متحرک استفاده شود.
این امر سبب می شود در هنگام حمل و نقل اثاثیه و کالاهای بزرگتر بتوان با باز کردن هر دو لنگه درب فضای بیشتری در اختیار داشت.
انواع محصولات موجود در شرکت هماوین از جنسها و برندهای مطرح بازار تشکیل شده است. محصولات ترک با کیفیت اروپایی و محصولات ایرانی که اجناس مختلفی از محصولاتی با کیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی تا محصولاتی با قیمت مناسبتر تشکیل شده اند.
همچنین برخی از مشتریان تمیل به استفاده از محصولات چینی دارند که انواع برندهای مشهور و امتحان شده چینی نیز با قیمتهای استثنایی در فروشگاه و نمایشگاه دائمی هماوین در معرض دید مشتریان و همشهریان عزیز مشهدی قرار گرفته است.
انتخاب هر یک از محصولات با توجه به کیفیت و قیمتی که دارند می تواند انتخابی شایسته باشد اما آنچه حتما باید بدان توجه نمود این نکته است که این محصولات یفیت و قیمت متناسبی داشته باشند و از سوی دیگر حتما می بایست مطمئن شوید که جنس اصل خریداری می نمایید.
آنچه بیش از همه نگران کننده است خرید جنس تقلبی به جای جنس اصل می باشد. مدیریت هماوین به مشتریان خود توصیه می نمایید که در این زمینه حتما دقت و حساسیت بسیاری به خرج دهند. هماوین با تضمین کیفیت توانسته است این مشکل را حل نماید.
تضمین کیفیت در هماوین بدین معنا است که کیفیت درب خریداری شده دقیقا مطابق با اطلاعاتی است که هنگام خرید به شما داده می شود و در صورت هر گونه تغایر در اطلاعات داده شده و محصول خریداری شده شما می توانید محصول را به فروشگاه بازپس دهید.