درب ضد سرقت با تخفیف 30%- شرکت هماوین به عنوان یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکتهای ارائه دهنده انواع محصولات درب اپارتمانی و پنجره دو جداره و پروفیل UPVC در شهر مقدس مشهد می باشد که علاوه بر تضمین کلیه قیمتهای خود کیفیت محصولاتش را نیز تضمین می نماید.

بهترین درب آپارتمانی در مشهد به ارزان ترین قیمت


شرکت هماوین به عنوان یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکتهای ارائه دهنده انواع محصولات درب اپارتمانی و پنجره دو جداره و پروفیل UPVC در شهر مقدس مشهد می باشد که علاوه بر تضمین کلیه قیمتهای خود کیفیت محصولاتش را نیز تضمین می نماید.
برای خرید دربهای اپارتمانی ضد سرقت باید مراقب باشید که مبادا از دربهای تقلبی و فیک به جای درب اصلی و با کیفیت خرید نکنید. چه بسیار است اجناس تقلبی که در کشور پخش شده و عملا هیچ کس نمی تواند بدون سابقه بالا تشخیص دهد که کدام چوب بهتر است.
هماوین به شما پیشنهاد می کند که اگر قصد خرید درب اپارتمانی ضد سرقت را برای اپارتمان و منزل مسکونی و یا شرکت و واحد اداری خود را دارید حتما از نظر کارشناسان این امر استفاده نمایید. ما در این مقاله به چند نکته کلی برای تشخیص بهتر دربهای آپارتمانی اشاره می نماییم.
نخست انکه شما باید بدانید که در بازار به طور کلی سه نوع درب اپارتمانی ضد سرقت داریم که هر یک ویژه گی های خاص خود را دارند. نوع نخست محصولات ترک می باشد که از کشور همسایه ترکیه  و با روش های مختلف و از مسیرهای طولانی به مشهد می رسند.
کالاهای ترکیه ای با رعایت استانداردهای اروپایی توانسته اند حتی به اروپا نیز جنس صادر کنند و عملا شما اگر از کالاهای ترک استفاده کنید مانند این است که محصولات مورد نظر خود را مستقیما از اروپا وارد نموده اید و همان کیفیت و استانداردها را در محصول ترک مشاهده می کنید.
این کالا ها اغلب از کیفیت بالا و البته قیمتهای متناسبی برخوردار می باشد که در صورت تمایل می توان از این کالا استفاده نمود.
اما در درجه دوم کالاهای ایرانی هستند که هر چند به طور متوسط و نسبی کیفیتی پایین تر از کالای ترک داشته و تا اندازه قیمتی پایین تر دارند. اما برخی از برندهای ایرانی هستند که درب ضد سرقت آنها از محصولات ترکیه ای موجود در بازار  نیز بهتر است.
در نهایت باید به کالاهای چینی اشاره نموده که قیمتی به مراتب ارزانتر و البته کیفیتی نیز به مراتب پایین تر دارند و البته این محصولات نیز اغلب مشتریان خاص خود را می طلبند.
پس هنگام خرید درب ضد سرقت قبل از هر چیز از اصل بودن ان کالا اطمینان حاصل کنید. در وهله بعد می بایست بدانید که چوب به کار رفته در این محصولات چه ضخامتی دارد و از چه نوع چوبی و از چه درختی تهیه شده است.
قفل درب نیز از قسمتهای مهم درب اپارتمانی ضد سرقت محسوب می شود. حتما توجه داشته باشید که با هر بار چرخش کلید در قفل بهتر است تعداد زبانه بیشتری وارد چارچوب درب شوند که این امر به خوبی می تواند ایمنی منزل را تا چندین برابر افزایش دهد.
لولا های به کار رفته در درب های اپارتمانی ضد سرقت نیز از قسمتهای مهم این محصول هستند که حتما می بایست به تعداد و نحوه قرار گیری انها دقت نمود. اگر محل این لولا ها به درستی تایین شود طول عمر بیشتری برای درب اپارتمانی می تواند در نظر گرفت.
جنس رویه و ضخامت آن نیز از دیگر پارامترهای تاثیر گذار در کیفیت درب به شمار می روند که حتما می بایست بدان توجه نمایید. بلکه رنگ و نقاشی روی درب نیز ممکن است پرده از کیفیت آن برداشته و به شما نشان دهد که این درب تا چه میزان با دقت و تعهد کاری ساخته شده است.
در صورتی که تخصص کافی در امر خرید درب اپارتمانی ضد سرقت ندارید می توانید ازمشورت کارشناسان فنی مجموعه هماوین استفاده نمایید.