درب ضد سرقت و پنجره دو جداره با تخفیف 30%- فروشگاه هماوین با کیفیتترین محصولات خود را از جمله انواع درب ضد سرقت و پنجره های دو جداره و پروفیل UPVC در مشهد به مشتریان خود ارائه می دهد. هماوین در عین حال ارزانترین قیمتهای بازار را در مشهد نیز داراست.

با کیفیتترین پنجره دوجداره در مشهد با قیمتهای استثنایی

فروشگاه هماوین با کیفیتترین محصولات خود را از جمله انواع درب ضد سرقت و پنجره های دو جداره و پروفیل UPVC در مشهد به مشتریان خود ارائه می دهد. هماوین در عین حال ارزانترین قیمتهای بازار را در مشهد نیز داراست.
    آیا می دانید برای خرید پنجره دو جداره چه نکاتی را می بایست مد نظر قرار داد؟ پنجره دوجداره یکی از مهمترین قسمتهای ساختمان محسوب می شود. باید توجه نموده که سی درصد اتلافات انرژی ساختمان اغلب از پنجره های ساختمان منتقل می شود.
پس کاملا واضح است که پنجره ها چه اهمیت بسزایی در راحتی و کیفیت زندگی شما و البته در هزینه های جاری در زندگی شما خواهند داشت. به همین دلیل ضروری است که نکات علمی مهم در زمینه انتخاب پنجره را در فرا گرفته و در هنگام خرید به کار ببندیم.
اولین نکته ای که مدیریت هماوین به همشهریان عزیز توصیه می کند این است که حتما از پنجره های دو جداره استفاده نمود. پنجره های دو جداره از دو لایه شیشه تشکیل شده اند که با فاصله بسیار کمی نسبت به هم قرار گرفته اند. فاصله بین این دو لایه نیز اغلب عایق است.
در واقع فاصله بین دو لایه عمال اصلی عایق صوت و حرارت بودن پنجره دو جداره محسوب می شود. اما پروفیلهای پنجره نیز که قاب نگه دارنده این شیشه های دو جداره را نگه می دارند از اهمیت بسزایی برخوردار هستند و نقش بسزایی در کیفیت پنجره دارند.
در خصوص پنجره دو جداره همانطور که می دانید دو فاکتور عایق حرارت و عایق صوت بودن از اهمیت برخوردار است. پنجره دو جداره ای که از پروفیلهای مناسبی نیز برخودار باشد می تواند هم عایق صوت و هم عایق مناسبی برای حرارت باشد.
اما حساسیت در مورد عایق صوت بیشتر از عایق حرارت است. چرا که اگر سطحی از پنجره یا قاب عایق حرارت نباشد به نسبت همان سطحی که عایق ضعیفتری دارد اتلاف حرارت بیشتر خواهد شد. اما وضع در خصوص عایق صوت متفاوت است.
چرا که اگر حتی یک سانتیمتر مربع از سطح پنجره یا قاب و پروفیل ان عایق نباشد صوت به میزان قابل توجهی وارد ساختمان خواهد شد. علی الخصوص در ساختمانهای فعلی و کلان شهرهایی مانند مشهد که تراکم جمعیتی بالاتر می باشد عایق صوت بودن اهمیت زیادی دارد.
علاوه بر شیشه ای که در پنجره دوجداره قرار دارد و قاب آن می بایست به نکات دیگری نیز توجه نمود. لولا های پنجره از این جمله می باشد که می تواند در طول عمر و کارایی پنجره تاثیر گذار باشند و انتخاب مناسب در اینده کیفیت بالاتری را به دنبال خواهد داشت.
در کل انواع مختلفی از پنجره های دو جداره کشویی و لولایی همکنون در بازار موجود هستند که می بایست با دقت عمل و توجه کافی محصولی را که کارایی بیشتری داشته باشد و با نیاز مشتری مطابقت داشته باشد را در نظر گرفته و خریداری نمود.
انتخاب برند نیز از دیگر مراحل اصلی خرید پنجره دو جداره به حساب می آید. انواع برندهای ایرانی و خارجی در بازار فعلی موجود هستند که هر کدام بنا به نیاز شما و هزینه ای که می خواهید بدین منظور اعمال نمایید می تواند انتخاب مناسبی باشد.
شرکت هماوین در خصوص انتخاب پنجره دو جداره خدمت ویژه ای را برای مشتریان عزیز مشهدی در نظر گرفته است. شما می توانید جهت مشاوره رایگان با کارشناسان هماوین با یکی از شماره های مندرج در سایت هماوین تماس حاصل فرمایید.
همچنین با توجه به قیمتهای استثنایی و کیفیت تضمین شده محصولات در فروشگاه هماوین خیال مشتریان این شرکت از خرید از این فروشگاه راحت شده است.
مدیریت هماوین امیدوار است که شما نیز از خرید از مجموعه ما کمال رضایت را داشته باشید. سایت هماوین پذیرایی کلیه انتقادات و پیشنهادات شما ست.