درب ضد سرقت و پنجره دو جداره با تخفیف 30%- فروشگاه هماوین از جمله معتبرترین و با تجربه ترین شرکتهای ارائه دهنده محصولات به روز آپارتمانی در مشهد است که انواع درب آپارتمانی ضد سرقت و پنجره دو جداره و پروفیلهای UPVC را به ارزانترین قیمت در اختیار همشهریان عزیز قرار می دهد.

پروفیل UPVC در مشهد به ارزانترین قیمت و با عالی ترین کیفیت


    فروشگاه هماوین از جمله معتبرترین و با تجربه ترین شرکتهای ارائه دهنده محصولات به روز آپارتمانی در مشهد است که انواع درب آپارتمانی ضد سرقت و پنجره دو جداره و پروفیلهای UPVC را به ارزانترین قیمت در اختیار همشهریان عزیز قرار می دهد.
    شرکت هماوین با ارائه تخفیفات استثنایی در زمینه فروش انواع محصولات خود علی الخصوص پروفیلهای یو پی وی سی توانسته است به عنوان بهترین و محبوبترین فروشگاه در مشهد معرفی شود. یکی از تخفیفهای استثنایی هماوین تخفیف سی درصدی در زمینه انواع پروفیلهای یو پی وی سی می باشد.
    از انجا که فروشگاه هماوین کلیه محصولات خود را به طور مستقیم از تولیدکنندگان دریافت می دارد این امکان را دارد که ضمن کاهش سود خود قیمت نهایی محصولاتش را به میزان سی درصد کمتر از میزان متعارف در بازار به مشتران خود ارائه نماید.
پروفیلهای UPVC یکی از محبوبترین محصولات در دنیای امروز به شمار می آیند که چند سالی است به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند مورد توجه قرار گرفته اند.
اما چه ویژگی های در این محصول وجود دارد که تا این اندازه در کشورهای پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد و در چند سال اخیر در کشور خودمان نیز به وفور یافت شده و مشتریان بسیاری پیدا کرده است؟ در این خصوص می بایست به چند ویژگی برجسته اشاره نمود.
نخست باید دانست که یو پی وی سی در لغت به معنای پی وی سی متراکم شده است. این محصول با پیشرفت علم نانو تکنولوژی در کشورهای پیشرفته کشف و تولید شده است و به مراحل تولید صنعتی و عرضه عمومی در ساختمان رسیده است.
در گذشته کلیه قابهای پنجره ها از اجناس ساده تر مانند چوب و یا پروفیلهای فلزی اهنی و آلومینیومی و... ساخته می شد. این مواد با توجه به اینکه در معرض رطوبت و تغییرات دمای گسترده قرار دارند به میزان قابل توجهی آسیب پذیر بودند.
جنس پی وی سی که در اجزای مختلف ساختمان مانند لوله های فاضلاب استفاده می گردد از برخی موارد مانند مقاومت در برابر تغییرات دمایی و پایداری در برابر رطوبت بسیار بهیه است اما ایراد بزرگی دارد و آن اینکه در مقابل ضربه آسیب پذیر است.
با پیشرفت علم و تکنولوژی در نهایت محصولی طراحی شده که با وجود اینکه تمامی مزایای منحصر به فرد پی وی سی را دارد عیب مذکور را نیز ندارد. یو پی وی سی که همان پی وی سی فشرده شده است در برابر ضربه نیز مقاومت بالایی دارد.
این محصول پس از ارائه در بازار با استقبال گسترده مواجه شد و همکنون به عنوان بهترین جنس برای قاب پنجره های اپارتمانها مورد استفاده قرار می گیرد.
از جمله مزایای دیگر پروفیلهای UPVC عایق بودن این پروفیلها در برابر حرارت و صوت می باشد که امروزه توجه خاصی به این قابلیت می شود.
در دنیای امروز به ویژه در کلان شهری مانند مشهد که تراکم جمعیت بسیار بالاست برای رفاه حال بیشتر می بایست منزل کاملا در برابر صوت عایق باشد. آلودگی صوتی علی الخصوص در شرایط استرس زای این گونه شهرها یکی از معضلات عمده همشهریان می باشد.
پروفیلهای UPVC کاملا در برابر صوت عایق هستند و استفاده از این محصول به خوبی می تواند مشکل مذکور را حل نماید.
علاوه بر این با توجه به هزینه های دائمی انرژی استفاده از پروفیلهای UPVC که کاملا عایق هستند و کمترین نشت انرژی ندارد می توانید هزینه های انرژی خود را کاهش دهید.
شرکت هماوین با ارائه انواع مختلف پروفیلهای UPVC در قیمتها و کیفیتها گوناگون هر گونه سلیقه ای را راضی و خشنود خواهد ساخت. جهت مشاهده محصولات متنوع فروشگاه هماوین می توانید از نمایشگاه دائمی هماوین بازدید به عمل اورید.
امیدواریم شما نیز از خرید از مجموعه هماوین کمال رضایت را داشته باشید. سایت هماوین پذیرای نظرات و پیشنهادات شما عزیزان می باشد.