درب ضد سرقت و پنجره دو جداره با تخفیف 30%- فروشگاه و نمایشگاه دائمی هماوین از جمله قدیمی ترین فروشگاه های مشهد است که بهترین محصولات درب ضد سرقت و پنجره های دو جداره و پروفیل UPVC را در مشهد به همشهریان عزیز تقدیم می نماید. قیمت ارزان و کیفیت بالااز جمله مزایای هماوین محسوب می شود.

پنجره دو جداره چیست و چه مزایایی دارد؟ بهترین و ارزانترین پنجره در مشه

فروشگاه و نمایشگاه دائمی هماوین از جمله قدیمی ترین فروشگاه های مشهد است که بهترین محصولات درب ضد سرقت و پنجره های دو جداره و پروفیل UPVC را در مشهد به همشهریان عزیز تقدیم می نماید. قیمت ارزان و کیفیت بالااز جمله مزایای هماوین محسوب می شود.

یکی از محصولات هماوین پنجره های دو جداره می باشند که در این مقاله سعی خواهیم کرد به اختصار در خصوص ویژگی های این نوع پنجره ها توضیحاتی را ارئه نماییم.

شرکت هماوین با برقراری ارتباط مستقیم با تولید کنندگان توانسته است کلیه محصولات خود را بدون واسطه و به طور مستقیم از کارخانه تهیه نماید.

همچنین با توجه به سیاست مدیریت این شرکت مبنی بر سود کمتر فروش بیشتر و با در نظر گرفتن سود حداقلی، محصولات هماوین همکنون با تخفیف استثنایی سی درصدی ارائه می شود و کمترین قیمت را در بازار و صنعت ساختمان شهر دارا می باشند.

اما پنجره های دو جداره چیست و چه کارایی منحصر به فردی نسبت به پنجره های معمولی و قدیمی تر موجود در بازار دارد؟ برای توضیح این مطلب ابتدا باید دانست که پنجره نقش بسیار با اهمیتی در تامین رفاه و آسایش ساکنین ساختمان بازی می کند.

از سوی دیگر اغلب یک سوم اتلاف انرژی در ساختمانهای مسکونی از پنجره ها صورت می گیرد و این مسئله به خوبی نقش پنجره دو جداره را در کاهش مصرف انرژی و هزینه های مربوطه که به صورت پیوسته و دائمی پرداخت می گردند ایفا می نماید.

پنجره دو جداره عموما از دو لایه شیشه تشکیل شده است و وجود این دو لایه باعث شده نام پنجره دو جداره برای این محصول در نظر گرفته شود. اما انجه در این بین اهمیت دارد فاصله ای است که بین دو جداره وجود دارد و انچه در این فاصله قرار می گیرد.

اغلب پنجره های دو جداره با استفاده از فناوری های پیشرفته ساخته می شوند که هوای بین این دو لایه را کاملا مکش نموده و در عمل فضای بین دو لایه شیشه در پنجره های دو جداره را به خلا تبدیل می نماید. اما در خصوص خلا می بایست نکته را ذکر نماییم.

انتقال گرما از سه طریق اصلی صورت می گیرد که از این میان دو روش هداست و جا به جایی به عنوان پر کاربردترین روشهای انتقال حرارت محسوب می شوند و اغلب موارد انتقال حرارت و اتلاف انرژی نیز از همین دو طریق به انجام می رسد.

اما در این دو روش گرما برای منتقل شده به یک ماده رابط نیاز دارد در حالی که وقتی فاصله ای هر چند ناچیز کاملا خلا باشد عملا هیچ انتقال حرارتی به انجام نمی رسد. به همین دلیل است که پنجره دو جداره تا این اندازه عایق حرارت محسوب می شود.

اما برای رفاه حال ساکنین می بایست به ویزگی تاثیر گذار دیگری که پنجره های دو جداره دارند نیز اشاره نمود. این پنجره ها اغلب عایق بسیار خوبی برای صوت نیز محسوب می شوند. این عایق بودن نیز از جمله ویژگی های دیگر خلا می باشد.

عایق صوتی بودن پنجره ها در کلان شهر هایی مانند مشهد که تراکم جمعیتی بالا می باشد امری ضروری است که می تواند آسایش شما را به همراه داشته باشد.

هماوین با در نظر گرفتن کلیه موارد مذکور بهترین برندهای ترک و ایرانی و چینی پنجره های دو جداره را در فروشگاه خود جمع نموده است تا هیچ سلیقه ای از فروشگاه هماوین دست خالی باز نگردد. شما می توانید بیشتری تنوع محصول در بازار مشهد را در شرکت هماوین مشاهده نمایید.

این در حالی است که قیمتهای هماوین نیز با سی درصد تخفیف در عمل ارزانترین قیمتها در بازار مشهد به شمار می روند.