درب ضد سرقت و پنجره دو جداره با تخفیف 30%- فروشگاه هماوین یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکتهای ارائه دهنده انواع درب آپارتمانی ضد سرقت و پنجره دو جداره و پروفیل UPVC در مشهد است که کلیه محصولات خود را با کمترین قیمت در مشهد به همشهریان عزیز ارائه می نماید.

پروفیل UPVC ارزان در مشهد با ضمانت قیمت و ضمانت کفیت

   
    فروشگاه هماوین یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکتهای ارائه دهنده انواع درب آپارتمانی ضد سرقت و پنجره دو جداره و پروفیل UPVC در مشهد است که کلیه محصولات خود را با کمترین قیمت در مشهد به همشهریان عزیز ارائه می نماید.
انواع پروفیلهای UPVC که در سطح بازار ایران وجود دارند مخصوصا به روز ترین و با کیفیت ترین آنها توسط فروشگاه هماوین جمع آوری شده است و در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است. این پروفیلها نیز مانند دیگر محصولات هماوین به ارزانترین قیمت در مشهد ارائه می گردد.
هماوین از جمله بزرگترین و بهترین فروشگاه های سطح مشهد است که محصولات خود را با تخفیف فوق العاده سی درصدی ارائه می نماید.
شاید به نظر تان برسد که برخی از دیگر فروشگاه ها نیز از واژه تخفیف استفاده می کنند و رقمی را ارائه می دهند مانند سی درصد تخفیف یا حتی پنجاه درصد تخفیف و... و ممکن است این سوال برای شما پیش آید که مگر چه میزان سود از جنس کسب می کنند که چنین درصدی از تخفیف را ارائه می دهند؟
گاهی با بررسی بیشتر مشاهده می شود که قیمت این فروشگاه ها اغلب چندان تفاوتی با سایر فروشگاه ها ندارد و در عمل انها ابتدا سی درصد به قیمت محصول خود اضافه می کنند و سپس آن میزان را تخفیف می دهند تا در عمل مشتری را فریب دهند.
فروشگاه هماوین با توجه به اعتبار بالایی که دارد هرگز از چنین ترفندهایی استفاده نمی کند. فروشگاه هماوین همواره سعی دارد تا با مشتری خود صادق باشد و اگر از تخفیف سخنی به میان می آید ان تخفیف واقعی و حقیقتا کاهنده قیمت نهایی محصول باشد.
تخفیف سی درصدی شرکت هماوین نسبت به قیمت متعارف در بازار است و عملا قیمتهای محصولات مختلف مانند انواع پروفیلهای UPVC در فروشگاه هماوین یک سوم کمتر از قیمت محصولات مشابه در سایر فروشگاه ها ارائه می گردد.
اما اگر می خواهید بدانید که چگونه فروشگاه هماوین می تواند تا این اندازه قیمتهایی پایین تر از سطح بازار ارائه دهد باید گفت که دو مسئله در این مهم تاثیر گذار هستند.
نخست انکه فروشگاه هماوین با توجه به سابقه درخشانی که در بازار و در صنعت ساختمان دارد توانسته است ارتباط مستقیمی با تولید کنندگان داخلی و خارجی برقرار نماید و بدین ترتیب محصولات خود را به طور مسقیم از تولید کنندگان تهیه می کند.
به همین دلیل و با توجه به حذف واسطه ها فروشگاه هماوین محصولات را با قیمتهای پایین تری تهیه نموده و می تواند قیمت نهایی خود را نیز کاهش دهد. همچنین با توجه به خرید عمده و در تیراژ بالا از تولید کنندگان باز هم قیمت نهایی کاهش می یابد.
از سوی دیگر مدیریت فروشگاه هماوین بر اصل قدیمی و تاثیر گذار سود کمتر فروش بیشتر تاکید دارد و با توجه به کاهش سود خالص خود توانسته است قیمتهای نهایی محصولات را باز هم کاهش دهد تا جایی که عملا به تنها دو سوم قیمت متدوال در بازار برسد.
فروشگاه هماوین با اطلاع از قیمتهای بازار ضمانت قیمت محصولات خود را می نماید. این مهم بدین معنا ست که اگر شما بتوانید محصولی با قیمتی پایین تر از قیمت ارائه شده در فروشگاه هماوین پیدا کنید محصول فروخته شده را از شما پس می گیرد.
همچنین علاوه بر ضمانت قیمت فروشگاه هماوین طرح دیگری را در دست اجرا دارد که به ضمانت کیفیت معروف است. ضمانت کیفیت محصولات هماوین بدین معناست که اولا کلیه محصولات ارائه شده در این شرکت کاملا اصل هستند.
دوم اینکه محصولاتی که در فروشگاه هماوین ارائه می شوند کاملا مطابق با اطلاعاتی هستند که توسط کارشناسان فروش هماوین به شما ارائه گردیده است. اگر هر یک از این موارد زیر سوال رود نیز فروشگاه هماوین محصول را از شما پس گرفته و پول شما را تمام و کمال پرداخت می کند.