درب ضد سرقت و پنجره دو جداره با تخفیف 30%- فروشگاه هماوین به عنوان معتبرترین فروشگاه در مشهد است که انواع درب ضد سرقت آپارتمانی و پنجره های دو جداره و پروفیل UPVC را با قیمتهای استثنایی در معرض فروش قرار داده است و بهترین محصولات خود از جمله پنجره های دو جداره را با بالاترین کیفیت تقدیم همشهریان عزیز مشهدی می نماید.

چگونه پنجره دو جداره انتخاب کنیم؟ قیمتهای استثنایی پنجره دو جداره در م

فروشگاه هماوین به عنوان معتبرترین فروشگاه در مشهد است که انواع درب ضد سرقت آپارتمانی و پنجره های دو جداره و پروفیل UPVC را با قیمتهای استثنایی در معرض فروش قرار داده است و بهترین محصولات خود از جمله پنجره های دو جداره را با بالاترین کیفیت تقدیم همشهریان عزیز مشهدی می نماید.
فروشگاه هماوین یکی از قدیمی ترین فروشگاه های مشهد است که همواره در زمینه ارائه برترین و مدرن ترین تجهیزات آپارتمانی در شهر مقدس مشهد پیشرو بوده است. خدمات ویژه ای که فروشگاه هماوین ارائه می دهد باعث جلب رضایت لیه مشتریان این شرکت شده است.
یکی از این خدمات ویژه ارائه مشاوره رایگان فنی جهت انتخاب مناسب انواع پنجره دو جداره می باشد که در این مقاله به اختصار برخی از ویژگی های پنجره دو جدار مناسب را ذکر می کنیم.
از دیگر ویژگی های منحصر به فرد فروشگاه هماوین ارائه تخفیف استثنایی سی درصدی می باشد. این فروشگاه کلیه محصولات خود را از درب های آپارتمانی گرفته تا انواع پروفیلهای آلومینیومی و یو پی وی سی و پنجره های دوجداره با سی درصد تخفیف ارائه می دهد.
خاطر نشان می سازد که تخفیف ارائه شده در فروشگا هماوین کاملا واقعی بوده و نسبت به قیمت متعارف در بازار سنجیده می شود.
اما برای انتخاب پنجره دو جداره به نکاتی چند می بایست توجه شود. اول اینکه چرا پنجره دو جداره از پنجره های تک لایه معمولی بهتر است و اصلا پنجره دو جداره یعنی چه؟ پنجره دو جداره از دو لایه شیشه مخصوص تهیه شده است که مابین این دو لایه خلا قرار گرفته است.
همانطور که می دانید خلا یکی مهمترین و کارامدترین عایق ها در برابر حرارت و صوت می باشد و لذا نجره های دو جداره عایق بسیار قوی و مستحکمی در برابر حرارت و صوت به شمار می ایند. همین امر دلیل اصلی برتری پنجره دو جداره بر پنجره های معمولی است.
نکته دوم این است که با توجه به تنوع بالایی که در بازار وجود دارد چه نوع محصولی مناسبت تر خواهد بود؟ از بین پنجره های دو جداره ای که در بازار وجود دارد می بایست پنجره ای را انتخاب کنید که کیفیت و ضخامت شیشه های آن متناسب به ابعاد پنجره طراحی شده باشد.
هر چه ابعاد پنجره شما بزرگتر باشد می بایست از پنجره دو جداره ای استفاده شود که ضخامت لایه های آن بیشتر و در نتیجه استحکام پنجره در برابر آسیبهای احتمالی افزایش یابد.
تعداد لولا هایی که در پنجره دو جداره به کار می رود نیز از جهات مختلفی می تواند تاثیر گذار باشد. تعداد مناسب لولا و زاویه بازشو پنجره در طول عمر و کارایی ان تاثیر مستقیمی می گذارد و حتما در هنگام خرید می بایست به این نکته توجه نمایید.
پروفیلی که پنجره دو جداره را در خود جای داده است نیز از جمله موارد تاثیر گذار است و حتما می بایسد به این نکته به صورت ویژه توجه نمایید. انواع پروفیلهای آلومینیومی و یو پی وی سی در پنجره های دو جداره به کار می رود که هر یک کارکرد خاص خود را دارد.
در ساختمانهای مسکونی اغلب بهتر است که از پروفیلهای یو پی وی سی استفاده شود چرا که این پروفیلها نیز در برابر حرارت و آلودگی صوتی عایق بسیار خوبی به شمار می آیند.
فروشگاه هماوین با در اختیار گرفتن کارشناسان زبده و کارآزموده امکان مشاوره رایگان را برای مشتریان عزیز خود فراهم نموده است. لذا شما می توانید جهت ارتباط با کارشناسان هماوین و کسب اطلاعات جامع تر با یکی از شماره های روابط عمومی مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.