درب ضد سرقت و پنجره دو جداره با تخفیف 30%- فروشگاه هماوین عرضه کننده انواع درب ضد سرقت آپارتمانی و پنجره های دو جداره و پروفیل UPVC در مشهد است که می تواند با توجه به سابقه درخشان خود کلیه محصولاتش را با تخفیف استثنایی سی درصدی به مشتریان هم استانی تقدیم نماید. ارائه انواع پنجره دو جداره نیز از جمله این موارد به شمار می رود.

پنجره دو جداره چه مزایا و ویژگیهایی دارد؟ تخفیف استثنایی پنجره دو جدار


فروشگاه هماوین عرضه کننده انواع درب ضد سرقت آپارتمانی و پنجره های دو جداره و پروفیل UPVC در مشهد است که می تواند با توجه به سابقه درخشان خود کلیه محصولاتش را با تخفیف استثنایی سی درصدی به مشتریان هم استانی تقدیم نماید. ارائه انواع پنجره دو جداره نیز از جمله این موارد به شمار می رود.
فروشگاه هماوین یکی از قدیمی ترین و معتبرترین فروشگاه ها در سطح مشهد که خدمات ویژه خود را از جمله تخفیف استثنایی سی درصدی برای کسب رضایت مشتریان خود تقدیم ایشان می نماید.
باید دانست تخفیف فروشگاه هماوین کاملا واقعی می باشد و مانند برخی فروشگاه ها نیست که قیمت اولیه را بالا برده و سپس با اعمال تخفیفها بزرگ سعی در تبلیغات کاذب دارند. بلکه تخفیف این شرکت نسبت به قیمتهای موجود در بازار محاسبه می شود.
اما فروشگاه هماوین به عنوان یکی از پیشرو ترین فروشگاه های شهر مشهد در زمینه ارائه برترین و به روز ترین محصولات مدرن ساختمانی همواهر مطرح بوده است و از همان ابتدا که نام پنجره های دو جداره یو پی وی سی مطرح گردید برترین برندهای بازار را برای ارائه به مهمشهریان مشهدی تهیه نموده است.
پنجره های دو جداره از چند جهت مختلف می توانند مورد ارزیابی قرار گیرند. نخست باید دانست که نقش پنجره در یک منزل مسکونی تا چه اندازه اهمیت دارد.
شاید جای تعجب باشد اگر اشاره کنیم که نزدیک به سی درصد اتلاف انرژی در ساختمانهای مسکونی تنها از پنجره ها صورت می پذیرد. پس اگر بدانید که یک سوم هزینه انرژی که ماهیانه پرداخت می کنید تنها از پنجره ها به بیرون نشت می کند می توانید بر اهمیت پنجره در این خصوص صحه بگذارید.
پنجره دو جداره از دو لایه موازی با هم تشکیل شده است که در بین این دو لایه خلا واقع شده است. خلا موجود در پنجره دو جداره سبب می شود که این پنجره عایق بسیار مناسبی برای انتقال حرارت از داخل به بیرون و یا از محیط بیرون به داخل منزل باشد.
به همین دلیل است که اغلب سازمانهای ذی ربط مانند سازمان نظام مهندسی توصیه می کند که تنها از پنجره دو جداره استفاده نمایید تا اتلافات انرژی به حداقل برسد.
اما علاوه بر بحث صرفه جویی مصرف انرژی مسئله دیگری نیز وجود دارد که در سطح رفاه زندگی شهری و آپارتمانی علی الخصوص در کلان شهری مانند مشهد تاثیر گذار است و آن مبحث آلودگی صوتی است که می تواند تاثیری مستقیمی بر کیفیت زندگی داشته باشد.
با توجه به تراکم بالای شهری در کلان شهرها کاملا واضح است که آلودگی صوتی روز به روز به معضلی جدی تر تبدیل می گردد.
در خصوص آلودگی صوتی یک نکته بسیار مهم علمی وجود دارد که می بایست حتما بدان توجه نمود. اتلاف حرارت معمولا نسبت مستقیمی با سطح مقطع دارد به این معنا که اگر سطح مقطع کوچکی از دیوار عایق نباشد به همان نسبت اتلاف حرارت کوچکی نیز صورت خواهد پذیرفت.
اما آلودگی صوتی حتی از سطح بسیار کوچک نیز به خوبی عبور می کند و تنها زمانی می توانید عایق مناسبی در برابر صوت بسازید که تمامی سطح کاملا در برابر انتقال آلودگی صوتی عایق باشد پس استفاده از پنجره دو جداره یو پی وی سی اهمیت خود را بیش از پیش نشان می دهد.
به همین دلیل است که پیشنهاد کارشناسان استفاده از پنجره دو جداره یو پی وی سی است که هم در برابر اتلافات حرارتی و هم در برابر آلودگی صوتی عایق بسیار مقاوم و تاثیر گذاری در صنعت ساختمان سازی مدرن و پیشرفته به شمار می رود.