درب ضد سرقت و پنجره دو جداره با تخفیف 30%- فروشگاه هماوین به عنوان قدیمیترین و با سابقه ترین فروشگاه در مشهد است که انواع درب آپارتمانی ضد سرقت و پنجره دو جداره یو پی وی سی و پروفیل UPVC به ارزانترین قیمت به همشهریان عزیز ارائه می دهد. ضمانت کیفیت و ضمانت قیمت از جمله خدمات فروشگاه هماوین محسوب می گردد.

پروفیل UPVC ارزان و با ضمانت در مشهد در طرح ها و مدلهای مختلف


    فروشگاه هماوین به عنوان قدیمیترین و با سابقه ترین فروشگاه در مشهد است که انواع درب آپارتمانی ضد سرقت و پنجره دو جداره یو پی وی سی و پروفیل UPVC به ارزانترین قیمت به همشهریان عزیز ارائه می دهد. ضمانت کیفیت و ضمانت قیمت از جمله خدمات فروشگاه هماوین محسوب می گردد.
امروزه در صنعت ساختمان با پیشرفت تکنولولژی محصولات متنوعی روانه بازار شده است که عملا انقلابی در صنعت ساختمان سازی محسوب می گردد. مزایا و ویژگی های منحصر به فرد محصولات مدرنی که در چند سال اخیر با پیشرفت تکنولوژی در دسترس قرار گرفته عملا شکل ساختمان ازی در کشورهای پیشرفته را تغییر داده است.
هماوین نیز به عنوان فروشگاهی به روز و پیشرو در مشهد اخرین محصولات روز دنیا را برای استفاده هر چه بهتر همشهریان عزیز تهیه نموده و با قیمتهای استثنایی در اختیار ایشان قرار داده است.
اعمال تخفیف استثنایی سی درصدی به کلیه محصولات فروشگاه هماوین از درب های اپارتمانی ضد سرقت گرفته تا انواع پنجره دو جداره و پروفیل های UPVC در کیفیتها و قیمتهای مختلف و در بیش از ده ها طرح متنوع از جمله خدمات هماوین محسوب می گردد.
تخفیف استثنایی هماوین از ان جهت قابل توجه است که این تخفیف سی درصدی کاملا واقعی است و اینگونه نیست که مانند برخی فروشگاه ها ابتدا قیمت اولیه کالا را بالا برده و سپس با اعمال تخفیف ادعای کاهش قابل ملاحظه قیمتها را داشته باشد.
بلکه در فروشگاه هماوین قیمتها نسبت به سایر فروشگاه های سطح شهر مشهد سی درصد ارزانتر محاسبه می گردد و لذا این تخفیف کاملا واقعی است.
اما اگر می پرسید که چگونه ممکن است یک فروشگاه تا این حد قیمتهای متفاوتی را اارائه دهد می بایست به دو جنبه ویژه در فروشگاه هماوین اشاره نماییم.
نخست انکه فروشگاه هماوین با توجه به سابقه درخشانی که در صنعت ساختمان مشهد دارد توانسته است ارتباط مستقیمی با کلیه تولید کنندگان داخلی و خارجی برقرار نماید و محصولات این شرکتها را در تیراژ بالا و بدون واسطه خریداری نماید.
همین امر سبب می شود که قیمت تمام شده یک محصول مشخص در فروشگاه هماوین از سایر فروشگاه های سطح شهر مشهد پایین تر باشد.
از سوی دیگر فروشگاه هماوین با قناعت بر سود کم از هر محصول معتقد است که با این روش هم می تواند رضایت خاطر مشتریان خود را جلب نماید و هم با افزایش نسبی تعداد مشتریان سود نهایی خود را نیز نسبت به دیگر فروشگاه ها افزایش دهد.
اما پروفیلهای یو پی وی سی یکی از آخرین محصولات ارائه شده در صنعت ساختمان محسوب می شود که در چند سال اخیر رشد قابل ملاحظه ای در کشور ما نیز داشته اند.
جنس UPVC ویژگی های منحصر به فردی دارد که سبب شده این محصول تا این اندازه در بین مردم محبوب و مورد توجه کارشناسان قرار گیرد.
در توضیح باید گفت که UPVC در لغت به معنای پی وی سی فشرده سازی شده است. بدین معنا که پس از عملیات پیشرفته تولیدی پی وی سی ها به صورت متراکم راونه بازار می شوند که ضمن دارا بودن کلیه مزایای پی وی سی از تنها عیب این محصول نیز مبرا گردیده اند.
پی وی سی محصولی کاملا عایق با طول عمر بالاست اما تنها عیبی که دارد این است که این محصول در برابر تنش های مکانیکی و ضربه مقاومت کمی دارد و به همین دلیل نمی تواند در برخی کاربردهای ساختمان سازی مستقیما مورد استفاده قرار گیرد.
اما UPVC که با فرایند متراکم سازی PVC ساخته می شود علاوه بر عایق بودن در برابر سرما و گرما و آلودگی صوتی در برابر تنشهای مکانیکی نیز مقاومت مناسبی از خود نشان می دهد و به همین دلیل محصولی کاملا ایده آل به شمار می اید.