درب ضد سرقت و پنجره دو جداره با تخفیف 30%- فروشگاه هماوین به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه به روز ترین محصولات ساختمانی از جمله انواع درب ضد سرقت اپارتمانی و پنجره دو جداره و پروفیلهای UPVC در مشهد است که کلیه محصولات خود را به کمترین قیمت و بالاترین کیفیت تقدیم مشتریان خود می نماید.

درب ضد سرقت ایرانی استاندارد در مشهد با کمترین قیمت و بالاترین کیف


    فروشگاه هماوین به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه به روز ترین محصولات ساختمانی از جمله انواع درب ضد سرقت اپارتمانی و پنجره دو جداره و پروفیلهای UPVC در مشهد است که کلیه محصولات خود را به کمترین قیمت و بالاترین کیفیت تقدیم مشتریان خود می نماید.
فروشگاه هماوین یکی از قدیمیترین شرکت های ارائه دهنده محصولات مدرن آپارتمانی است که کلیه محصولات خود را با تخفیفات استثنایی تقدیم مشتریان خود می نماید.
تخفیف استثنایی سی درصدی در فروشگاه هماوین سبب شده است که در عمل قیمتهای ارائه شده در این فروشگاه یک سوم کمتر از قیمتهای سایر فروشگاه ها در سطح مشهد باشد. از جمله این محصولات می توان به انواع درب ضد سرقت ایرانی استاندارد در این فروشگاه اشاره نمود.
دربهای ضد سرقت در بازار ایران تنوع بسیار بالایی دارند از انواع درب آپارتمانی ترک گرفته تا محصولات ایرانی و چینی که در کیفیتها و قیمتهای بسیار متنوع در بازار موجود هستند. این تنوع گسترده محصول گاهی باعث سردرگمی مشتریان می شود.
در این مقاله سعی می کنیم به صورت خلاصه برخی از ویژگی های درب آپارتمانی ضد سرقت استاندارد را مطرح نماییم تا انتخاب برای مشتریان ساده تر گردد.
در ابتدا باید دانست که دربهای آپارتمانی در بازار ایران به سه دسته مختلف تقسیم می شوند. دسته نخست دربهای آپارتمانی را محصولات ترک تشکیل می دهند. این محصولات کیفیت نسبتا بالایی داشته و نام و آوازه طولانی در بازار ایران دارند.
اما در مقابل قیمت درب آپارتمانی ترک نیز نسبت به محصولات دیگر بالاتر است. در برابر این محصولات درب های ضد سرقت چینی قرار دارند که در مقابل دربهای ترک هم قیمتهای پایین تری دارند و البته کیفیت کمتری نیز دارا هستند.
اما جدا از این دو نوع محصول باید به محصولات ایرانی نیز اشاره نمود. از انجا که بیشتر تولید کنندگان داخلی از تجهیزات روز اروپایی سود می برند کیفیتی در حد درب های ضد سرقت آپارتمانی ترک داشته و البته از قیمتی مناسبتر نیز برخوردار هستند.
به همین دلیل است که به نظر می رسد خرید درب ضد سرقت ایرانی تصمیم معقولانه تری باشد. اما باید دقت داشته باشید که حتما درب ضد سرقت استاندارد ایرانی را خریداری نمایید و از جنسهای تقلبی و بی کیفیتی که در بازار موجود می باشند پرهیز نمایید.
انواع مختلف درب آپارتمانی که در بازار موجود می باشند از جهات متفاوتی می بایست مورد بررسی قرار گیرند. از جمله موارد مهم جنس چوبی است که در ساخت درب به کار رفته و دوام و طول عمر درب در مرحله نخست به این عامل وابسته است.
رویه درب نیز به همین ترتیب می تواند تاثیر بسیاری قابل توجهی در کیفیت درب های ضد سرقت آپارتمانی داشته باشد.
قفل درب نیز با توجه به اهمیتی که در امنیت ساختمان دارد می تواند مورد توجه ویژه قرار گیرد. بهترین انتخاب این است که قفلهایی استفاده شود که چند زبانه موازی داشته و با هر چرخش کلید چند زبانه به صورت همزمان وارد چفت گردند.
تعداد و زاویه باز و بست لولاهای موجود در درب آپارتمانی نیز اهمیت بالایی دارد چرا که اگر این لولاها از تعداد استاندارد کمتر باشند به مرور زمان درب دچار افتادگی می شود و هم از نظر صدا و هم از نظر حرکت ایراداتی را به درب آپارتمانی وارد می اورد.
فروشگاه هماوین با توجه به تجربه و اعتبار بالایی که در صنعت تجهیزات مدرن ساختمانی دارد جهت رفاه حال بیشتر مشتریان عزیز خود خدمت ویژه ای را راه اندازی کرده است. این خدمت استثنایی ارائه مشاوره رایگان فنی برای انتخاب درب اپارتمانی ست.
شما می توانید جهت استفاده از مشاوره رایگان فنی کارشناسان با تجربه هماوین با یکی از شماره های روابط عمومی فروشگاه هماوین که سایت درج گردیده است تماس حاصل فرموده و بخش کارشناسی این فروشگاه ارتباط برقرار نمایید.
امیدواریم شما نیز از خرید از مجموعه هماوین کمال رضایت را داشته باشید.