درب ضد سرقت و پنجره دو جداره با تخفیف 30%- فروشگاه هماوین با کیفیت ترین و ارزانترین محصولات مدرن آپارتمانی را شامل انواع درب ضد سرقت آپارتمانی و پنجره های دو جداره و پروفیل UPVC در مشهد به همشهریان و هم استانی های عزیز تقدیم می نماید. ضمانت کیفیت و ضمانت کیفیت از جمله خدمات ویژه فروشگا هماوین به شمار می اید.

پنجره دو جداره بهتر است یا معمولی؟ ارزانترین پنجره در مشهد با ضمانت کی

فروشگاه هماوین با کیفیت ترین و ارزانترین محصولات مدرن آپارتمانی را شامل انواع درب ضد سرقت آپارتمانی و پنجره های دو جداره و پروفیل UPVC در مشهد به همشهریان و هم استانی های عزیز تقدیم می نماید. ضمانت کیفیت و ضمانت کیفیت از جمله خدمات ویژه فروشگا هماوین به شمار می اید.
در این مقاله سعی خواهیم کرد تفاوتهای پنجره دو جداره را با پنجره های شیشه ای معمولی به اختصار شرح دهیم. اگ قصد خرید پنجره برای اپارتمان خود را دارید این مقاله را تا انتها با دقت بخوانید امیدواریم بتوانیم به خرید بهتر شما کمک کنیم.
فروشگاه هماوین یکی از برجسته ترین و پیشرو ترین شرکتها در زمینه صنایع ساختمانی به شمار می رود که همواره به روز ترین و کارامد ترین محصولات اپارتمانی را مانند انواع درب ضد سرقت و پنجره دو جداره و پروفیلهای UPVC در مشهد ارائه می نماید.
پنجره دو جداره همانطور که از نامش پیدا است دو لایه شیشه تشکیل شده است که مابین این دو جدار شیشه ای اغلب خلا قرار می گیرد. به صورت علمی ثابت شده است که ارزان ترین و در عین حال کارآمدترین عایق حرارتی خلا است.
همچنین بهترین عایق برای آلودگی صوتی نیز خلا می باشد و وجود یک لایه هر چند نازک خلا در پنجره سبب خواهد شد که پنجره شما عایق بسیار مناسبی هم برای صرفه جویی در مصرف انرژی و هم در زمینه کاهش آلودگی صوتی به شمار آید.
به همین دلیل است که پنجره های دوجداره می توانند به میزان قابل توجهی سطح کیفی زندگی شهری را افزایش دهند.
این در حالی است که پنجره های شیشه ای معمولی که تنها از جداره شیشه ای تک استفاده می کنند اغلب اتلاف حرارت قابل توجهی داشته و در فصل زمستان هر قدر هم که سیستم گرمایشی منزل با دمای بالایی کار کند اگر به شیشه پنجره دست بزنید متوجه دمای بسیار پایین آن خواهید شد.
این مساله تا جایی تاثیر می گذارد که عملا یک سوم از اتلافات انرژی شما از پنجره ها صورت می گیرد. یعنی در حدود یک سوم از مبلغی که شما ماهیانه برای گرم کردن خانه خود صرف می کنید از پنجره های ساختمان به هدر خواهد رفت.
همین دو دلیل کافی ست تا انتخاب پنجره دو جدار انتخابی برتر قلمداد گردد هر چند که عملا دلایل دیگری نیز برای برتری پنجره دو جداره ذکر کرده اند.
همچنین نکته دیگری که می بایست بدان توجه نمایید انتخاب پروفیلی است که قاب پنجره را تشکیل می دهد. انواع مختلف پروفیلها بدین منظور طراحی و ساخته می شوند که هماوین به شما پیشنهاد می کند که حتما از پروفیلهای UPVC استفاده نمایید.
چرا که این محصول نیز دقیقا مانند شیشه های دو جداره عمل کرده و عایق بسیار مناسبی برای صوت و حرارت به حساب می اید.
فروشگاه هماوین کلیه محصولات خود را با تخفیفات استثنایی ارائه نموده و به همین دلیل است که کلیه محصولات این شرکت از ضمانت قیمت برخودار هستند. ضمانت قیمت هماوین به شما اطمینان می دهد که هرگز کالایی را که از این شرکت خریداری نموده اید نمی توانید در فروشگاهی دیگری به قیمتی پایینتر بیابید.
همچنین ضمانت کیفیت محصولات فروشگاه هماوین نیز بدین معناست که کلیه محصولات این شرکت اصل بوده و هیچ گونه محصول تغلبی در فروشگاه هماوین یافت نمی شود.
در صورتی که هر یک از موارد فوق نفی گردد شما می توانید محصول خریداری شده را به فروشگاه هماوین پس داده و مبلغ پرداختی را بلافاصله دریافت دارید.