درب ضد سرقت و پنجره دو جداره با تخفیف 30%- فروشگاه هماوین به عنوان ارائه دهنده ارزانترین محصولات مدرن ساختمانی از جمله انواع درب ضد سرقت اپارتمانی و پنجره دو جداره و پروفیلهای UPVC در مشهد به شمار می آید که کلیه محصولات خود را با ضمانت کیفیت و ضمانت قیمت به فروش می رساند.

درب ضد سرقت چینی ارزان و با کیفیت در مشهد در طرح ها و مدلهای مختلف


    فروشگاه هماوین به عنوان ارائه دهنده ارزانترین محصولات مدرن ساختمانی از جمله انواع درب ضد سرقت اپارتمانی و پنجره دو جداره و پروفیلهای UPVC در مشهد به شمار می آید که کلیه محصولات خود را با ضمانت کیفیت و ضمانت قیمت به فروش می رساند.
فروشگاه هماوین یکی از قدیمی ترین و خوش سابقه ترین شرکتها ارائه دهنده محصولات با کیفیت و مدرن ساختمانی در مشهد است که کلیه محصولات خود را با تخفیف استثنایی سی درصدی به کلیه مشهدی ها و هم استانی های عزیز ارائه می نماید.
نکته قابل توجه در خصوص این تخفیف این است که شرکت هماوین بر خلاف برخی فروشگاه ها تخفیف کاذب ارائه نمی دهد. یعنی به این شکل نیست که ابتدا قیمت اولیه کالا را افزایش داده و سپس به صورت کاذب با تخفیف مجددا به قیمت واقعی برساند.
بلکه تخفیف استثنایی سی درصدی فروشگاه هماوین نسبت به قیمت های دیگر فروشگاه ها و قیمت متداول بازار در نظر گرفته شده است و کاملا واقعی است.
ممکن است جای سوال باشد که چگونه فروشگاه هماوین می تواند کلیه محصولات خود را تا این حد ارزان تر از سایر فروشگاه ها ارائه دهد؟ در پاسخ باید گفت که دو نکته در این خصوص وجود دارد نکته نخست سود کمتری است که مدیریت هماوین دریافت می کند.
مدیریت هماوین با تاکید بر سود دو طرفه مشتری و فروشگاه بر سود کمتر و فروش بیشتر تمرکز نموده است. نکته دوم با توجه به سابقه درخشان هماوین در مشهد است که این شرکت توانسته ارتباط مستقیمی با تولید کنندگان برقرار داخلی و خارجی بر قرار نماید.
انواع درب ضد سرقت اپارتمانی چینی و ایرانی و ترک در بازار مشهد وجود دارد که هر یک از این محصولات با توجه به مزایا و معایبی که دارند طرفداران و مشتریان خاص خود را پیدا کرده اند.
انواع درب ضد سرقت ترک با توجه به کیفیت بالایی که دارد بسیاری از مشتریان مشکل پسند را حلب خود نموده است. اما قیمت بالای این محصول باعث شده که بسیاری از خریداران ترجیح دهند از دیگر محصولات موجود در بازار استفاده نمایند.
دربهای ضد سرقت ایرانی نیز کیفیت قابل قبول و گاها در حد دربهای ضد سرقت ترک دارند و قیمتهای به مراتب پایین تری نیز داشته و بسیاری از مشتریان را راضی نموده اند.
اما دیگر محصولات پر فروش در بازار ایران را می بایست درب های ضد سرقت آپارتمانی چینی هستند که تنوع بسیار بالایی هم از نظر کیفیت و جنس مواد به کار رفته در درب و هم از نظر انواع طرح ها و مدلهای مختلف درب دارا می باشند.
در خصوص درب های آپارتمانی ضد سرقت چینی ذکر این نکته لازم است که برخی برندهای بی کیفیت چینی هر چند ارزان قیمت هستند اما کارایی چندانی ندارند اما برخی برندهای جا افتاده و با سابقه چینی نیز موجود هستند که کیفیت به مراتب بهتر و قیمتهای مناسبی دارند.
فروشگاه هماوین با شناسایی برترین برندهای چینی هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت و همچنین از نظر تنوع سعی نموده که مناسبترین کالا را برای مشتریان خود فراهم نماید.
کلیه محصولات فروشگاه هماوین با ضمانت قیمت به فروش می رسد یعنی اگر پس از خرید از هماوین کالایی را که از این شرکت خریداری نموده ای در فروشگاه دیگری در سطح مشهد به قیمتی ارزان تر بیابید فروشگاه هماوین جنس فروخته شده را پس می گیرد.
علاوه بر ضمانت قیمت می توان به ضمانت کیفیت محصولات هماوین نیز اشاره نمود. این امر بدان معناست که هماوین ضمانت می کند که کلیه محصولات این شرکت اصل بوده و با بالاترین کیفیت به شما تحویل داده می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمتهای استثنایی و خدمات گسترده فروشگاه هماوین می توانید با یکی از شماره های روابط عمومی این فروشگاه تماس گرفته و یا به صورت حضوری از نمایشگاه دائمی هماوین بازدید به عمل آورید.