درب ضد سرقت و پنجره دو جداره با تخفیف 30%- فروشگاه هماوین برترین فروشگاه در مشهد است که متنوع ترین محصولات از جمله برترین درب های ضد سرقت آپارتمانی و پنجره های دو جداره UPVC و آلومینومی و پروفیل UPVC را به همشهریان مشهدی و هم استانی های گرامی ارائه می کند.

انواع پنجره دو جداره UPVC و آلومینیومی در مشهد با ارزانترین قیمت


فروشگاه هماوین برترین فروشگاه در مشهد است که متنوع ترین محصولات از جمله برترین درب های ضد سرقت آپارتمانی و پنجره های دو جداره UPVC و آلومینومی و پروفیل UPVC را به همشهریان مشهدی و هم استانی های گرامی ارائه می کند.
فروشگاه هماوین از جمله معتبرترین و محبوب ترین فروشگاه در سطح شهر مشهد است که انواع محصولات مدرن آپارتمانی را به ارزانترین قیمت ارائه می نماید.
یکی از خدمات ویژه و استثنایی که در فروشگاه هماوین برای کلیه محصولات از درب آپارتمانی ضد سرقت گرفته تا انواع پنجره دو جداره UPVC و آلومینیومی و همچنین انواع پروفیلهای UPVC در نظر گرفته شده است تخفیف استثنایی این شرکت است.
تخفیف خارق العاده سی درصدی که فروشگاه هماوین در نظر گرفته است سبب شده که قیمتهای فروشگاه هماوین با اختلاف فاحش پایین تر از قیمتهای دیگر شرکتها در مشهد باشد. دلیل اصلی این امر نیز واقعی بودن تخفیف سی درصدی هماوین می باشد.
منظور از واقعی بودن این تخفیف این است که بدین صورت نبوده که در فروشگاه هماوین ابتدا قیمتها به صورت کاذب بالا برده شود و سپس اتکت تخفیف روی محصولات نصب شود بلکه تخفیف نسبت به قیمتهای دیگر فروشگاه ها محاسبه گردیده است.
حال این سوال پیش می اید که مگر فروشگاه هماوین چه مزیتی بر دیگر فروشگاه ها دارد که می تواند تا این حد قیمتهای خود را کاهش دهد؟
در پاست باید گفت که این امر به دو دلیل رخ می دهد. نخست انکه مدیریت فروشگاه هماوین بر اصل سود کمتر فروش بیشتر باور دارد و معتقد است با سود کمتر نه تنها رضایت مشتری جلب می گردد بلکه تعداد مشتریان افزایش یافته و در نهاست سود فروشگاه نیز بیشتر خواهد شود.
دلیل دوم بر این اساس است که فروشگاه هماوین با توجه به سابقه و حضور طولانی مدت خود در بازار توانسته است ارتباط بدون واسطه ای را با کارخانه های تولیدی برقرار سازد.
بدین ترتیب فروشگاه هماوین کلیه محصولات خود را در تیراژ بالا و به طور کاملا مستقیم از تولید کنندگان تهیه می کند و به همین دلیل قیمت تمام شده هر محصول در فروشگاه هماوین نسبت به دیگر فروشگاه ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.
این امر تا آن اندازه تاثیر گذار است که فروشگاه هماوین جنس و کالای مورد نیاز بسیاری از فروشگاه های سطح شهر و استان را نیز تامین می نماید. پس بنابراین طبیعی خواهد بود که قیمتهای ارائه شده در هماوین نسبت به دیگر فروشگاه ها کمتر باشد.
مدیریت هماوین بر همین اساس برنامه ضمانت قیمت را به اجرا گذاشته است. این امر بدان معناست که فروشگاه هماوین قیمت کلیه محصولات خود را تضمین می کند و به شما اطمینان می دهد که در هیچ فروشگاهی در سطح شهر نمی توانید قیمتی ارزانتر را بیابید.
در صورتی که محصولی را که از فروشگاه هماوین خریداری نموده اید در فروشگاه دیگری با قیمت ارزانتر پیدا کنید فروشگاه هماوین بلافاصله محصول فروخته شده را پس گرفته و مبلغ پرداختی توسط شما را تمام و کمال باز پس خواهد داد.
همچنین با توجه به ورود انواع محصولات تغلبی و فیک در بازار ساختمان کشور فروشگاه هماوین کلیه محصولات خود را با ضمانت کیفیت به فروش می رساند.
این ضمانت به شما اطمینان می دهد که کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه هماوین کاملا اصل هستند و از جنس با کیفیت تهیه شده اند. همچنین کلیه مواردی که توسط کارشناسان فروش در هنگام خرید به شما ارائه شده کاملا صحیح و دقیق است.
در صورت بروز هر گونه تناقض یا نشان دادن اصل نبودن این محصولات نیز فروشگاه هماوین بلافاصله جنس فروخته شده را پس گرفته و مبلغی پرداختی را عودت خواهد داد.
امیدواریم کلیه خدماتی که فروشگاه هماوین برای رفاه حال بیشتر شما در نظر گرفته است بتواند در نهایت رضایت خاطر شما را نیز فراهم اورد.