درب ضد سرقت و پنجره دو جداره با تخفیف 30%- فروشگاه هماوین یکی از محبوبترین و شناخته شده ترین فروشگاه ها در مشهد است که انواع درب ضد سرقت آپارتمانی و پنجره های دو جداره و پروفیل UPVC ا به ارزان ترین قیمت ارائه می دهد. از جمله پروفیل UPVC که مزایای متعددی نسبت به دیگر محصولات دارد.

پروفیل UPVC چه مزایایی دارد؟ ارائه با کیفیت ترین و ارزانترین پروفیل در

فروشگاه هماوین یکی از محبوبترین و شناخته شده ترین فروشگاه ها در مشهد است که انواع درب ضد سرقت آپارتمانی و پنجره های دو جداره و پروفیل UPVC ا به ارزان ترین قیمت ارائه می دهد. از جمله پروفیل UPVC که مزایای متعددی نسبت به دیگر محصولات دارد.
فروشگاه هماوین یکی از شرکتها پیشرو در زمینه ارائه محصولات مدرن ساختمانی در مشهد است که همواره سعی نموده اولین فروشگاهی باشد که به روز ترین محصولات را در صنعت ساختمان وارد این شهر می نماید و به مردم ارائه می دهد.
همچنین فروشگاه هماوین با اختصاص تخفیف استثنای سی درصدی توانسته است قیمتهایی به مراتب پایین تر از سایر شرکتهای ارائه دهنده انواع درب اپارتمانی و پنجره های دو جداره و همچنین پروفیلهای یو پی وی سی در مشهد را به مشتریان خود تقدیم نماید.
پروفیل UPVC یکی از جدیدترین محصولات در زمینه انواع پروفیلهای مورد استفاده در صنعت ساختمان محسوب می شود که در چند سال اخیر استفاده از این محصول رشد غیر قابل باوری داشته و در کشورهای پیشرفته به وفور از آن استفاده می کنند.
در کشور ما نیز به مرور زمان استفاده از این پروفیلها با توجه به تبلیغات گسترده ای که صورت می گیرد رونق بیشتری یافته و همکنون کلیه سازمان های ذی ربط از جمله سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز سازندگان ساختمانهای مسکونی را به استفاده از این پروفیل تشویق می کنند.
استفاده از پروفیل UPVC به علت مزایای غیر قابل رقابت این محصول نسبت به انواع پروفیلهای آلومینیومی و آهنی موجود در بازار است.
برای توضیح بیشتر مزایای پروفیلهای یو پی وی سی ابتدا می بایست به  خود واژه UPVC بپردازیم و اینکه عملا به چه نوع محصولی اطلاق می شود. یو پی وی سی در واقع همان پی وی سی فشرده سازی شده  و متراکم می باشد که مزایای متعددی دارد.
همانطور که می دانید پی وی سی محصولی قدیمی است که در صنعت ساختمان به ویژه در لوله های فاضلابی به میزان بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. مزایای متعددی که پی وی سی دارد سبب شده این محصول سایر محصولات قدیمی در صنعت فاضلاب را به کنار بزند.
از جمله این مزایا می تواند به ضد زنگ بودن این محصول عدم پوسیدگی و عمر بسیار بالا و همچنین مقاومت در برابر تغییرات حرارتی اشاره نمود. این لوله ها در برابر سرما بسیار مقاوم هستند و عموما در هوای زمستانی یخ نمی زنند.
مقاومت در برابر حرارت نیز از دیگر ویژگی های پی وی سی می باشد.
اما مهمترین عیبی که این محصول دارد عدم مقاومت مناسب در برابر تنشهای مکانیکی و ضربه است. به همین دلیل است که از این محصول تنها در لوله های فاضلاب استفاده می شود که امکان تنش مکانیکی و ضربه وارده به پی وی سی کاهش یابد.
در مقابل پس از پیشرفت فناوری دانشمندان به محصولی دست یافتند که کلیه مزایای پی وی سی را داشته اما معایب آن را ندارد. این محصول همان UPVC است که در واقع پی وی سی متراکم سازی شده است و در برابر تنشهای مکانیکی نیز مقاوم است.
از دیگر مزایای منحصر به فرد پی وی سی نسبت به دیگر محصولات عمدتا فلزی می توان به عایق بودن این محصول اشاره نمود. پروفیلهای UPVC نه تنها در برابر حرارت بلکه در برابر صوت نیز بسیارعایق هستند و کوچکترین انتقال حرارت یا صوت ندارند.
مجموع این مزایا سبب شده است که پروفیلهای UPVC تا این حد در صنعت ساختمان سازی محبوب شوند و مورد استفاده قرار بگیرند.
اما خرید پروفیل UPVC امری تخصصی می باشد و در بین انواع محصولات و تولیدات داخلی و خارجی می بایست محصولی را که متناسب با نیاز شماست انتخاب نمایید. بدین منظور می توانید از مشاوره فنی رایگان کارشناسان هماوین استفاده نمایید.